Menu
Your Cart

Jednorazowe kubki i filiżanki

Chcąc ograniczyć używanie szkodliwych dla środowiska materiałów, warto zastąpić plastikowe naczynia ich ekologicznymi odpowiednikami. Nasza firma oferuje kubki i filiżanki jednorazowe z nadrukiem wykonane m.in. z biomasy wytworzonej ze skrobi kukurydzianej lub włókien trzciny cukrowej. Produkty, mimo tego, że powstały na bazie naturalnych surowców, nie przeciekają i są odporne na wysokie temperatury napojów.

Jednorazowe kubki i filiżanki na zamówienie z nadrukiem można z powodzeniem wykorzystywać do soków, kawy czy herbaty sprzedawanych na wynos. Firmy, które posiadają dystrybutory wody, plastikowe naczynia również mogą zastąpić estetycznie wykonanymi, dostępnymi w naszej ofercie produktami z biomasy. Ograniczenie plastiku w przedsiębiorstwie jest manifestacją wartości, które są ważne w danym biznesie. Konsumenci coraz częściej doceniają te marki, które starają się prowadzić odpowiedzialną politykę dbania o środowisko naturalne.

Nasza firma realizuje zamówienia dla klientów z Łodzi, Zgierza i Pabianic.

Model: 4382
kubek w pełni biodegradowalny, do gorących oraz zimnych napojów, występuje w 2 pojemnościach.pojemność 240ml lub 350ml50 sztuk w paczce16 paczek w kartonie..
0,00zł Bez podatku:0,00zł
Wyświetlono: 1 do 1 z 1 (1 stron)