Ekologiczny talerz okrągły dwudzielny z trzciny cukrowej to praktyczne i przyjazne środowisku rozwiązanie dla gastronomii, cateringu oraz wydarzeń plenerowych. Wykonany z pulpy trzciny cukrowej (bagassy), jest w 100% biodegradowalny i kompostowalny, a jednocześnie bardzo stabilny i wytrzymały.
Dzięki dwóm przegrodom talerz umożliwia estetyczne i wygodne serwowanie różnych składników posiłku bez mieszania smaków. Średnica 22,5 cm sprawia, że doskonale nadaje się do dań obiadowych, zarówno na ciepło, jak i na zimno. Materiał jest odporny na tłuszcz oraz wilgoć, co gwarantuje komfort użytkowania nawet przy bardziej wymagających potrawach.
Talerz można bezpiecznie stosować w kuchence mikrofalowej – do temperatury 100°C przez maksymalnie 5 minut. Produkt nie zawiera plastiku i nie podlega Dyrektywie (UE) 2019/904 SUP, dzięki czemu nie jest objęty opłatą konsumencką.
Idealny wybór dla restauracji, food trucków, firm cateringowych, barów, eventów, festynów oraz imprez okolicznościowych. Opakowanie zawiera 50 sztuk.
materiał: trzcina cukrowa (bagassa)
100% biodegradowalny i ekologiczny
średnica: 22,5 cm
2 przegrody – wygodne oddzielenie potraw
odporny na tłuszcz i wilgoć
odpowiedni do dań gorących i zimnych
do mikrofali: do 100°C / max 5 min
bez plastiku, nieobjęty dyrektywą SUP
opakowanie: 50 sztuk
Postaw na ekologiczne talerze z trzciny cukrowej i połącz funkcjonalność z troską o środowisko